Profile

mandana alipour

Contact Details

Social Links

Bio

شهر استانبول  : شهر ساحلی و بسیار زیبای استانبول  یکی از مقاصد برتر گردشگری در کشور ترکیه است که با دارا بودن مناظری خیره کننده و طبیعتی دل انگیز به مقصدی ایده آل برای گردشگران سراسر دنیا تبدیل شده است .  این شهر ساحلی تا دهه های گذشته به خصوص در میان گردشگران ایرانی چندان شناخته شده نبود و بیشتر مسافران آن را اروپایی ها تشکیل می دادند .
تور استانبول  دارای دارای سواحل شنی بسیار زیباست و چشم انداز باشکوه سواحل این شهر دلیل الی شهرت آن شده است . آبهای این منطقه بقدری زلال هستند که می توانید تا اعماق آب را ببینید از این رو غواصی از تفریحات پر طرفدار در این منطقه است .
به گزارش سفر باتو ، جیپ سافاری استانبول  : جیپ سافاری استانبول  برنامه تفریحی مهیجی است که احتمالا در تور گردشگری شما نیز گنجانده می شود . بعد از تهیه تور سافاری همراه با ماشین های آفرود سرعت را در امتداد ساحل تجربه خواهید نمود و در جاده ‌های ناهموار و پر از گرد و خاک می تازید .  جیپ های سافاری در هر گشت خود چهار الی هشت نفر را سوار می کنند
شهر استانبول : شهر زیبا و پر جاذبه استانبول مقصدی تمام عیار برای گذراندن تعطیلات تابستانی است . استانبول در امتداد آبهای دریای اژه واقع شده و دارای امکانات رفاهی و تفریحی مختلفی همچون هتل ها و اقامتگاههای بسیار لوکس و پارک های آبی مدرن و ... است . استانبول همچنین دارای تاریخی بسیار غنی است و بازدید از آثار باستانی شگفت انگیز آن جزء جدائی ناپذیر از سفر شما خواهد بود
قلعه سنت پیتر : قلعه سنت پیتر احتمالا اولین جایی است که برای بازدید به شما پیشنهاد می شود .  . قلعه زیبا و باشکوه سنت پیتر یکی از آثار تاریخی ارزشمند در این شهر است که بیش از ششصد سال قدمت دارد . این بنا در سال ۱۴۰۲ میلادی ساخته شده و هم اکنون یکی از دیدنی موزه های این شهر در داخل آن قرار دارد که در آثار تاریخی کشف شده در اطراف این قلعه در این موزه به نمایش در آمده است .